Vårt arbetslag

 Vid frågor eller funderingar kan ni kontakta samtlig personal via mail eller på telefon 090-360 77!

 

Förskolechef:

Angelica Lindgren    070-66 77 546       angelica@stjarnflockan.se

 

Personal på avdelningen Stjärnan:

 

Angelica Lindgren (förskollärare)     angelica@stjarnflockan.se

 

Erika Axelsson  (förskollärare)          erika@stjarnflockan.se

 

Jennifer Grahn (barnskötare)            jennifer@stjarnflockan.se

 

Irene Strindlund (barnskötare)                                                 ---> Vikarie för Janna

 

Janna Vestberg (förskollärare)         janna@stjarnflockan.se  ----> Föräldraledig

  

Personal på avdelningen Fröet:

 

Anja Westin (förskollärare)                anja@stjarnflockan.se

 

Evelina Carlsson (förskollärare)        evelina@stjarnflockan.se  

 

Madeleine Lindgren (barnskötare)    madde@stjarnflockan.se

 

 

 

 

Ingela Lindgren (kökstjänst och lokalvård)           ingela@stjarnflockan.se

Jan Lindgren (administratör)               jan@stjarnflockan.se