Vårt arbetslag

 Vid frågor eller funderingar kan ni kontakta samtlig personal via mail eller på telefon 072-7236033 eller 072-7236077!

 

Stjärnans personal

/erika.jpg/erika2.jpg/janna.jpg                          

 /jennifer.jpg

    (Föräldraledig)                  

 

Fröets personal                                                                    

/madde.jpg /angelica.jpg /linn.jpg

 

Övrig personal                                                                                                                 

   /angelica.jpg    /ingela.jpg          /evelina.jpg   /anja.jpg 

             Kök+städ                   Vikarie                         (tjänstledig för studier)   (Föräldraledig)             

 

Förskolechef:

Angelica Lindgren    072-7236077           angelica@stjarnflockan.se

 

Personal på avdelningen Stjärnan:

 

Erika Axelsson  (förskollärare)          erika@stjarnflockan.se

 

Jennifer Grahn (barnskötare)            jennifer@stjarnflockan.se   ---> Föräldraledig

 

Janna Noro (förskollärare)         janna@stjarnflockan.se 

 

Erika Enholm (förskollärare)      erika.enholm@hotmail.com

 

  

Personal på avdelningen Fröet:

 

Anja Karlefors (förskollärare)           anja@stjarnflockan.se ----> Föräldraledig

 

Angelica Lindgren (förskollärare)     angelica@stjarnflockan.se

 

Linn Folkesson (förskollärare)          linnnord@hotmail.com

 

Evelina Carlsson (förskollärare)        evelina@stjarnflockan.se   ----> Tjänstledig

 

Madeleine Lindgren (barnskötare)    madde@stjarnflockan.se

 

 

 

Irene Strindlund (kökstjänst och lokalvård)          irene.strindlund@gmail.com

Ingela Lindgren     ( Vikarie)                                   ingela@stjarnflockan.se

Jan Lindgren (administratör)                                  jan@stjarnflockan.se